Späť

Ubytovanie Daniela

Adresa: Ubytovanie Daniela Nová 14/22 053 15 Hrabušice
GPS: 20.416389, 48.975556

Ubytovanie Daniela
Ubytovanie Daniela galeria 0
Ubytovanie Daniela galeria 1

Disponujete fotografiou k tomuto miestu?
Možete nám ju zaslať na admin@karpatskyportal.sk

Zobraziť na mape

V okolí

Kategória ubytovania:

privát

Poloha:

 v obci Hrabušice, predstavujúcej bránu do NP Slovenského raja

Parkovanie:

áno, pri objekte

Možnosti stravovania:

individuálne, plne vybavená kuchyňa

Wifi pripojenie:

bezdrôtové wifi pripojenie

Ostatné:

Ubytovanie Daniela je situované v krásnom prostredí Spiša, v pokojnej časti malebnej obce Hrabušice, ktorá predstavuje ideálny vstupný bod do spleti turistických a cyklistických tras a chodníkov Slovenského raja. Vychutnajte si prechádzky očarujúcimi roklinami a tiesňavami ako je známa Suchá Belá, Kláštorná roklina, Piecky či Veľký Sokol. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj relaxom v termálnych bazénoch neďalekého kúpaliska Vrbov.

Našim hosťom ponúkame príjemné privátne ubytovanie v 3 izbách, umiestnených na poschodí rodinného domu. K dispozícii je Vám tu jedna dvojlôžková izba, jedna dvojlôžková izba s možnosťou prístelky a jedna trojlôžková izba. Pre ubytovaných hostí tu slúži na prípravu vlastnej stravy kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné WiFi pripojenie na internet, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemný relax si môžu hostia dopriať v záhrade s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. S parkovaním Vašich áut u nás problém mať nebudete, je zabezpečené priamo vo dvore.

Cenník:

http://www.megaubytovanie.sk/ubytovanie-daniela

Kontakt:

www.megaubytovanie.sk/ubytovanie-daniela