Späť

Penzión Rittenberg

Adresa: Penzión Rittenberg Lyžiarsky areál Ferčekovce 3115 052 01 Spišská Nová Ves
GPS: 20.540904, 48.918832

Penzión Rittenberg

Disponujete fotografiou k tomuto miestu?
Možete nám ju zaslať na admin@karpatskyportal.sk

Zobraziť na mape

V okolí

Kategória ubytovania:

penzión

Poloha:

nachádza sa v lyžiarskom stredisku Rittenberg

Parkovanie:

 v areáli penzióna

Možnosti stravovania:

reštaurácia, kuchyňa na prípravu vlastnej stravy, gril

Ostatné:

Nachádza sa pri lyžiarskom vleku v mestskej časti Ferčekovcea okraji Národného parku Slovenský Raj. Penzión je prevádzkovaný celoročne s možnosťou stravovania priamo v priestoroch penziónu. Ponúka široké možnosti organizovania lyžiarskych kurzov, škôl v prírode, školení, seminárov, ale aj individuálnej turistiky. 

V lete sú tu možnosti pešej turistiky v kaňonoch a roklinách Slovenského raja, cykloturistika, prehliadky historických pamiatok a jaskýň, možnosť zajazdiť si na koňoch v blízkom jazdeckom klube, možnosti parašutizmu a vyhliadkové lety z letiska Spišská Nová Ves, možnosť zahrať si tenis na kurtoch tenisového klubu Spišská Nová Ves a relax na kúpalisku v Spišskej Novej Vsi. 

V zime zas zjazdové lyžovanie (priamo pri penzióne), bežecké lyžovanie na upravovaných bežeckých tratiach, korčuľovanie na zimnom štadióne, sánkovanie, jazda na boboch, jazda na psích záprahoch alebo plávanie v krytý bazén v Spišskej Novej Vsi. Prostredníctvom penziónu je možné zabezpečiť snowboardovú a lyžiarsku výstroj.

Spišská Nová Ves a jej okolie ponúka aj ďalšie možnosti kultúrneho a športového vyžitia. Autobus - 200 m zastávka MHD. Vlak - stanica Spišská Nová Ves 2,5 km.

Cenník:

http://www.rittenberg.szm.com/penzion_rittenberg_cennik.html

Telefón:

(+421) 905 853 140

Email:

penzionrittenberg@gmail.com

Web:

www.rittenberg.szm.com/uvod.html