Späť

Chalupa Ida

Adresa: Slavec č.5, Slavec
GPS: 20.4665929, 48.5838487

Chalupa Ida

Disponujete fotografiou k tomuto miestu?
Možete nám ju zaslať na admin@karpatskyportal.sk

Zobraziť na mape

V okolí

Kategória ubytovania:

chata

Poloha:

centrum obce

Možnosti stravovania:

individuálne

Wifi pripojenie:

k dispozícii

Ostatné:

Rozloženie izieb: 1x4+2,1x4, 1x3,

Kapacita zariadenia: 13 osôb

Chalupa Ida sa nachádza v prekrásnom prostredí Slovenského krasu v údolí Slanej 2 km od jaskyne Gombasek. Krajina ponúka množstvo zaujímavostí v okolí ako je priepasť Brázda na Silickej planine a Zvonivá jama na Plešiveckej planine. Chalupa ponúka 1×4,1×3 postelovú izbu s prístelkou s možnosťou pridania detskej postielky, spoločenskú miestnosť s posedním a FTV, úplne vybavenú kuchyňu s posedením, kúpelňa s WC, uzavreté parkovanie vo dvore, záhradné posedenie možnosťou opekania a grilovania. Pre letnú sezonu je k dispozícii ešte podkrovná izba so 4-mi posteľami, sprchovacím

a kuchynským kútom / varič dvojplatnička,chladnička, mikrovlnka, rychlovarná kanvica, riady pre plný počet ubytovaných a vchod z vonkajšej strany z dvora.

OKolie je bohaté na turistické atrakcie ako sú turistika po Silickej a pLešiveckej planineávštevy jaskýň svetového dedičstva UNESCO ,Gombasek,Domica, Krásnohorská jaskyňa,Ochtinská aragonitová jaskyňa,Jasovská jaskyňa, v blízkosti Aggtelekský národný park,a tiež najväčšia kniha sveta v obci Szinpetri (maďarsko)

Cenník:

9€ až 12€ os./noc

Telefón:

+421 907 047 280

E-mail:

idacsefo@zoznam.sk

Web:

http://www.uby.sk/chalupa-ida-slavec