Späť

Penzión Bernáth

Adresa: Alžbeta Bernáthová Krásnohorská Dlhá Lúka 219 045 49 Krásnohorská Dlhá Lúka
GPS: 20.581058, 48.623712

Kategória ubytovania:

penzión

Poloha:

centrum obce

Parkovanie:

pri objekte

Wifi pripojenie:

k dispozícii

Ostatné:

Penzión Bernáth je situovaný v tichej časti obce Krásnohorská Dlhá Lúkaachádzajúcej sa vo vzdialenosti len 8 km od mesta Rožňava. Obec leží na severnom úpätí Silickej planiny a je vhodným miestom pre milovníkov krásnej prírody a turistiky. Zaujímavosťou obce je dvojvežový kostol, ktorý je jedinečný svojho druhu. Návštevníci tu môžu tiež obdivovať pútnické miesto Panny Márie. V blízkom okruhu sa nachádza Hrad Krásna Hôrka ako aj známa Krásnohorská jaskyňa, ktorá je unikátnym výtvorom prírody a je zapísaná v zozname svetového prírodného dedičstva. Zaujme Vás určite aj expozícia v priestoroch kaštieľa Betliar, ktorá je zameraná na život a kultúru uhorskej šľachty v 18. a 19. storočí.

Penzión Bernáth poskytuje celoročne príjemné ubytovanie pre max. 30 osôb. Je vhodný pre ubytovanie jednotlivcov, párov, rodín s deťmi, ako aj pre viacčlenné skupiny hostí, ktoré si ho môžu rezervovať celý len pre seba.

K dispozícii je Vám tu spolu 10 moderne zariadených izieb, štyri 2-lôžkové, štyri 4-lôžkové izby a dve 3-lôžkové. Prízemie aj poschodie penziónu je riešené identicky. Na oboch podlažiach objektu sú umiestnené vždy 3 izby (1x3 2x4) ako aj príjemná spoločenská miestnosť s pohodlným posedením (v prípade potreby s možnosťou využitia prístelky), v ktorej si môžete oddýchnuť pri pozeraní televízora resp. hraní spoločenských hier. Obe spoločenské miestnosti (na prízemí aj poschodí objektu) sú zároveň prepojené s plne zariadenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastných obľúbených jedál, v ktorej výbave nechýba elektrický sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou a kompletný kuchynský riad. Pre zabezpečenie komfortu hostí je každé podlažie penziónu dovybavené rovnako kúpeľňou so sprchovacím kútom/vaňou a toaletou.

Cenník:

http://www.penzionbernath.sk/cennik/

Telefón:

+421915787868

Email:

penzionbernath@gmail.com

Web:

http://www.penzionbernath.sk/